Årsmøteutsendinger Nortura

(22.03.22) Årsmøtet i Nortura SA foregår i år den 5. og 6. april på Thon Arena på Lillestrøm. Her er oversikten over hvem som skal representere de ulike regionene på årsmøtet i år.

NR 

Fornavn 

Etternavn 

 

Kirsten Helen 

Myren 

Ordfører

Bjørn-Arne  

Skoglund 

Varaordfører

  

RU Nord 

  

 

Ola 

Johansen 

 

Sunniva 

Skogan 

 

Sverre 

Hågbo 

 

Hanne Jonassen 

Harila 

 

Bente R. 

Børsheim 

 

Håvard 

Knygh 

 

Laila 

Agersborg 

 

10 

Jørn Gunnar 

Ellingsen 

 

  

RU Midt 

  

 

11 

Lars Morten 

Rosmo 

 

12 

Tilde 

Sæther 

 

13 

Ola Joakim 

Ranheim 

 

14 

Tore    

Rennan 

 

15 

Ivar    

Wang 

 

16 

Jørgen Erik   

Baumfelder 

 

17 

Geir Håvard   

Valstad 

 

18 

Per Magnus Borten 

Moe 

 

19 

Bård Tore 

Berntsen 

 

20 

Nils Halvor 

Snekvik 

 

21 

Jørgen 

Svisdal 

 

22 

Steinar 

Lium 

 

23 

Sverre 

Tyldum 

 

24 

Signe  

Nordmeland 

 

25 

Ingrid Gauslaa 

Hårstad 

 

26 

Inge  

Hoemsnes 

 

  

RU Vest 

  

 

27 

Lidvin    

Hage 

 

28 

Sjur 

Åkra 

 

29 

Reidar    

Kallestad 

 

30 

Bjarte 

Myren 

 

31 

Steinar    

Evebø 

 

32 

Harald Olav 

Fosso 

 

33 

Hege 

Våtevik 

 

34 

Anne Karin 

Røssbø 

 

35 

Andreas 

Hus 

 

36 

Kjetil    

Gjul 

 

37 

Håkon Olai 

Lie 

 

38 

Inga 

Steinsland 

 

39 

Per Ivar 

Skodjereite 

 

  

RU Agro 

  

 

40 

Lasse  

Sagård 

 

41 

Tor-Arne 

Frivold 

 

42 

Kirsten 

Kverneland 

 

43 

Maria 

Helliesen 

 

44 

Siv 

Meling 

 

45 

Trond Steinar 

Løvdal 

 

46 

Martin    

Mæland 

 

47 

Bent Ove 

Byberg 

 

48 

Børge    

Helliesen 

 

49 

Tor Hallvard 

Mosdøl 

 

50 

Åge Andre 

Brømnes 

 

51 

Inghild 

Håverstad 

 

  

RU Øst 

  

 

52 

Ole Johannes 

Egeland 

 

53 

Hans O. 

Erikstein 

 

54 

Else Horge   

Asplin 

 

55 

Ole Kai   

Sørbøl 

 

56 

Svein Iver 

Gjøby 

 

57 

Øystein 

Mysen 

 

58 

Arthur 

Knutsen 

 

59 

Marikken 

Røsholt 

 

60 

Heidi 

Øen 

 

61 

Mette 

Gunnes 

 

62 

Lars 

Talberg 

 

63 

Lars    

Holene 

 

64 

Harald    

Bøhnsdalen 

 

65 

Hans Jørgen 

Aase 

 

66 

Ole Kristian 

Skallerud 

 

  

RU Innlandet 

  

 

67 

Bjørn Magnus   

Tordhol 

 

68 

Iver 

Isum 

 

69 

Jan R. 

Botilsrud 

 

70 

Tone Marie 

Økseter 

 

71 

Mali  

Hauen 

 

72 

Haakon Andreas 

Alm 

 

73 

Ole Simen 

Baldishol 

 

74 

Harald    

Finden 

 

75 

Hans Arne  

Krogsti 

 

76 

Olav Enger   

Olsen 

 

77 

Ragnhild   

Sjurgard 

 

78 

Stein Rønjus   

Hålien 

 

79 

Ole-Kristian 

Oldre 

 

80 

Johannes 

Stikbakke 

 

81 

Wenche E. Rustad 

Wangen 

 

82 

Per Marius   

Frøislie