Gris i ‘25 – påmelding åpnet!
(19.06.25) Det er nå åpnet for påmelding til Gris i ‘25! På årets svinekongress kan vi friste med 24 foredrag, og du vil treffe 500 kollegaer og andre fra næringa i to sosiale dager. Melder du deg på raskt er du sikret å bo på samme hotell som kongressen!

Gris i ‘25 arrangeres torsdag 20. og fredag 21. november i flotte og romslige lokaler hos Scandic Oslo Airport, samme sted som forrige kongress. Hotellet ligger i Ravinevegen 15 ikke langt fra Oslo Lufthavn Gardermoen.
Gris i ‘25 starter med lunsj kl. 11:00 torsdag, og avsluttes med lunsj kl.14:00 fredag.
Unge svinebønder ønskes spesielt velkommen til kongressen i år!
Påmelding
Meld deg på i påmeldingsportalen. Du vil få en bekreftelse på e-post etter påmelding, og kan justere bestillingen om nødvendig. Avbestillingsfristen for full refusjon er 19. juli. Fra 20. juli er påmeldingen bindende (ingen refusjon).
Praktisk info
Hotellet er ligger kun 6 minutter unna flyplassen med shuttlebuss. De fleste deltakerne får plass på hovedhotellet der kongressen arrangeres, alternativ overnatting er på Best Western Plus Oslo Airport, Ravinevegen 11, bare 3 minutter i gangtid unna. Ved påmelding, husk å skrive på hvem du vil dele rom med om dere melder dere på separat.
Priser
Deltagelse på Gris i 2025 inkludert overnatting i enkeltrom, frokost, lunsj begge dager og festmiddag: kr 3643,- Unge grisebønder (født 1990 eller senere) som deltar på hele arrangementet får rabatt kr 500,-
Se mer info på grisikongress.no
Norges største svinefaglige kongress
Gris i ‘25 arrangeres på Scandic Oslo Airport 20. – 21. november 2025
Arrangører er Nortura, Felleskjøpet og Norsvin. Gullsponsorer for kongressen er Fjøssystemer og Sparebank 1 Østlandet.